• IENĀKT
  • Grozā nav neviena produkta.

Par mums

Professionalās kompetences pilnveides pasākumi (PKPP) ir Urban Institute Consulting SIA un Latvijas Arhitektu savienības veidota mācību e-sistēma.

Rīga, Jelgavas iela 1, LV-1004
28 321 777

Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)

Dažas e-Bankas, piemēram Swedbank izdala divus maksājumu uzdevumu veidus izvēlnē: vietējais maksājums un SEPA (starptautiskais) maksājums.

Lai nodrošinātu plašāko e-Banku un maksājumu karšu apkalpošanu PKPP.lv izmanto Lietuvā reģistrētu banku UAB “Paysera LT”, tādēļ jums jāizvēlas SEPA, jeb starptautiskais maksājums.

Rekvizīti

Nosaukums: Urban Istitute Consulting, SIA
Reg. nr.: 40103763903
Jur. adrese: Rīga, Graudu iela 68, LV-1058
Banka: UAB “Paysera LT”
SWIFT/BIC: EVIULT21
IBAN konta nr.: LT633500010003127246

Pēc pirkuma apstiprināšanas uz norādīto e-pastu saņemsiet rēķinu, ko lūdzam apmaksāt veicot bankas pārskaitījumu. Kā maksājuma mērķi lūdzam norādīt PASŪTĪJUMA NUMURU vai RĒĶINA numuru. Jūsu pasūtījums tiks apstiprināts pēc samaksas saņemšanas.
Ja vēlaties pasteidzināt pirkuma apstiprināšanu, lūdzu nosūtiet mums bankas maksājuma apliecinājumu uz e-pastu [email protected]

Rekvizīti

Nosaukums: Urban Istitute Consulting, SIA
Reg. nr.: 40103763903
Jur. adrese: Rīga, Graudu iela 68, LV-1058
Banka: UAB “Paysera LT”
SWIFT/BIC: EVIULT21
IBAN konta nr.: LT633500010003127246

Lūdzu sūtiet e-pasta ziņu uz [email protected] norādot, savu vārdu, uzvārdu un semināra nosaukumu, kuram jāizlabo diploma izskats!

Mēs izveidosim diplomu atkārtoti un turpmāk to no jebkuras iekārtas varēsiet apskatīt un saglabāt no sava lietotāja profila.

Šī ir zināma kļūda, kas rodas semināra skatīšanos pabeidzot uz iekārtas ar mazu ekrāna izšķirtspēju, piemēram, mobiliais telefons vai mazs planšetdators. Automatizētais PDF diploma veidošanas algoritms tiek pārstrādāts un nākontnē šāda problēma tiks novērsta pilnībā, tomēr pagaidām lūdzam ziņot par kļūdainu diplomu un mēs to atjaunosim katrā gadījumā atsevišķi.

Pateicamies par sapratni!

Semināru video un izdales materiāli, kā arī Jūsu saņemtie diplomi jums būs pieejami līdz sistēmas darbības termiņa beigām vai semināra autora un Latvijas Arhitektu savienības lēmumam par semināra izņemšanu no sistēmas informācijai kļūstot neaktuālai.

Ja sertifikāts / apliecinājums izskatās nepareizs, tā formatējums ir sakropļots vai ir nepieciešami kādi citi labojumi, lūdzu rakstiet uz [email protected] norādot problēmu, semināra nosaukumu, kā arī vārdu un uzvārdu.

Sertifikātu ģenerēšana ir atkarīga no iekārtas ekrāna izmēra, tādēļ , pabeidzot semināra skatīšanos no telefona vai planšet-datora var gadīties šāda kļūda.

Pēc ziņojuma saņemšanas mēs izveidosim sertifikātu no jauna un tas būs pieejams ielādei jūsu lietotāja profilā.

 

P.S. Mēs turpinām darbu pie šīs problēmas pilnīgas izskaušanas, tomēr tas aizņem laiku. Kamēr strādājam pie risinājuma, ceram uz Jūsu sapratni! Paldies!


INFORMĀCIJAI: Neveiksmīga pārbeudes testa rezultātā Jums ir iespēja testu veikt atkārtoti. Lai to izdarītu, jums ir jāveic šādas darbības:

  1. Atgrižoties semināra galvenajā lapā, jāspiež uz pogas SĀKT SEMINĀRU

  2. Semināra norises logā būs atvēries Jūsu pildītais tests ar tā rezultātiem. Lapas apakšā spiežam uz pogas PILDĪT TESTU ATKĀRTOTI
  3. Kad tests nokārtots ar atkārtotu mēģinājumu, lūdzam par to paziņot rakstot uz e-pastu [email protected] norādot savu vārdu, uzvārdu un semināra nosaukumu kura tests ir kārtots, lai varam sagatavot apliecinājumu.

P.S. Tiem, kas testu nokārto ar pirmo piegājienu, sertifikāts tiks piešķirts automātiski.

Sazinies ar mums

Rekvizīti

Urban Istitute Consulting, SIA

Reg. nr. 40103763903

Jur. adrese Rīga, Graudu iela 68, LV-1058

LT633500010003127246

UAB “Paysera LT” EVIULT21

© 2017 Urban Institute Consulting SIA

Informējam, ka šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes, kas apkopo informāciju par apmeklējumiem, palīdz uzlabot lapas funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot izmantot šo lapu, Jūs apliecināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar šīs vietnes noteikumiem.